На Дніпропетровщині висадили понад мільйона молодих дерев

З початку року на Дніпропетровщині було висаджено понад мільйона молодих дерев, за рухунок чого збільшено площу лісистості на 170 гектарів.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської ОВА.

«Ведеться робота також і зі збільшення територій природно-заповідного фонду. Наразі вже є 180 об’єктів природно-заповідного фонду загальною площею понад 100 тис. га», — розповіла під час брифінгу 3 червня директорка департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОВА Ірина Понікарова.

Ірина Понікарова

Ірина Понікарова

Вона також нагадала про необхідність дотримання пожежної безпеки у природніх екосистемах:

«Продовжує діяти заборона на відвідування лісів та спалювання сухої рослинності. Також заборонено виходити на водні об’єкти на човнах. Заборонені й усі види рибальства на човнах. До 4 липня триває нерестова заборона. Можна рибалити з однієї вудки з берега на один гачок. Такі обмеження є вкрай необхідними для збереження водних ресурсів. Від 2016-го року у водні об’єкти області випущено понад 6 млн мальків. Загалом екологічна ситуація в області контрольована і стабільна», — розповіла Понікарова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дніпровське товариство сліпих відкриває нове приміщення для переселенців.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і строрінку Відкритого у Фейсбук, щоб першими дізнаватися про важливі події у Дніпрі.

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: