«На грудень Петя готує путч»: мережу підірвали фотожаби – Відкритий

«На грудень Петя готує путч»: мережу підірвали фотожаби

Соцмережі вже другий день жартують з приводу «путчу Порошенка», Відкритий підготував добірку найбільш влучних жартів та фотожаб на цю тему.

Вчора до мережі потрапило фото особистого листування новоспеченої депутатки від «Слуги народу» Єлизавети Богуцької та її невідомої подруги Лєночки.

«Лєночка, я напишу пізніше про це пост. Уявляю собі атаку фб на всю фракцію СН. Хочу тільки тобі написати – ми залишаємо Авакова. Іншого шляху немає. Порошенко готує переворот. І дуже серйозно готує. Він чекає, що ми відправимо Авакова у відставку, щоб відразу почати. Сьогодні, швидше за все, знімемо недоторканність. Але залишимо міністра МВС. Я дуже засмучена, але іншого шляху поки немає. Він залишиться до грудня. Саме на грудень Петя готує путч», – написала в повідомленні депутатка.

Фотографія повідомлення швидко облетіла ЗМІ та соціальні мережі і породила чимало насмішок серед користувачів. У Facebook навіть створили захід «Новорічний путч», яким зацікавилися вже 17 тисяч осіб. Ознайомитися із плодами багатої фантазії інтернет-користувачів можна нижче.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сама ж Єлизавета дала журналістам «Радіо Свобода» коментарі з приводу свого повідомлення.

\

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Міністром внутрішніх справ лишили Арсена Авакова.

Теги:

Оцените этот материал: