На Монастирському острові Дніпра знайдена аномальна зона

Езотеричний туризм у Дніпропетровській області: як містичні місця можна відвідати, — про це у прес-центрі Відкритий розповіли керівник ГО «Дивна Україна» Ольга Філь та її заступниця Людмила Загоскіна.


«Приблизно 3,5 років назад небайдужі до культури та історії люди об’єдналися у громадську організацію «Дивна Україна». Сюди входять вчені, учителі, міські активісти. За цей час ми ще організували клуб вихідного дня і, коли нам дозволяла погода, мандрували по Дніпру і Дніпропетровській області. Так нам вдалося відкрити багато незвичайних місць», — говорить Ольга Філь.

На Монастирському острові Дніпра знайдена аномальна зона - рис. 1

Як розповіла Людмила Загоскіна, у рамках дводенного туру «Містичний Дніпровський край» можна відвідати так звані міста сили Дніпропетровської області. Це Музейний центр Олени Блавацької та її родини, Монастирський острів, Дніпровські пороги, майдани, Кам’яна могила и Василівський замок.

«Монастирський острів завжди був і лишається основним місцем сили Дніпра. По словам екстрасенсів, він має унікальні енерго-інформаційні характеристики. На початку 90-х років це місце стало популярним серед екстрасенсів не тільки з України, а й з Західної Європи. На їх думку, тут знаходяться аномальні зони, мости переходу до паралельних світів та капсули з унікальною інформацією», — розповідає Людмила Загоскіна.

Також експертка розповіла про таке незвичайне явище, як майдани. Це дивовижні землеліти на території Дніпропетровської області, що подібні знаменитим знакам у пустелі Наскі. Їх форму можна побачити лише з висоти польоту. У так званій чаші майдану радять проводити медитації.


Раніше ми писали про те, що у Дніпрі працює виставка картин для Дня Святого Миколая.

Теги: , , ,