На Придніпровській ТЕС запустили енергоблок після аварії

Енергетики Придніпровської теплоелектростанції (ТЕС) відремонтували котел енергоблоку №10 і запустили агрегат. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сторінку ДТЕК у Facebook.

5-го серпня о 09:00 на Придніпровській ТЕС сталося технологічне порушення. Густі чорні викиди не на жарт налякали дніпрян. За словами очевидців, дим йшов не з труби, а просто з усіх сторін будівлі станції. Як повідомили на сторінці ДТЕК у Facebook, виникло ушкодження труби верхньої частини котла, в результаті чого відбувся викид димових газів і пари на енергоблоці №10.

«Тепер він знову в мережі і виробляє електроенергію на вітчизняному паливі — вугіллі газових марок. Вихідні гази йдуть через новий електрофільтр. Його побудували в кінці минулого року», — йдеться в повідомленні.

При цьому в компанії запевнили, що ніякої масштабної аварії 5-го серпня на станції не сталося, а до викиду «димових газів і пару протягом двох хвилин» призвело пошкодження труби поверхні котла.

«Ніякої аварії, а тим більше — масштабної у нас на станції не сталося. Так, було технологічне порушення, вийшла з ладу екранна труба в задній полутопці котлоагрегату енергоблоку №10. Працівники станції швидко зупинили котел», — розповів виконуючий обов’язки директора ДТЕК Придніпровської ТЕС Олексій Фоменко.

Також повідомляється, що протягом трьох днів енергетики виконали котлоочисні роботи, видалили пошкоджену трубу, а на її місце поставили нову.

На Придніпровській ТЕС запустили енергоблок після аварії - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що дніпрянка влаштувала «газову камеру» для сусідів.

Теги: