На трасі Дніпро — Решетилівка облаштують місця відпочинку та туалети

На трасі Дніпро Решетилівка облаштують місця відпочинку та туалети. Про нові будівництва і поточні ремонти автошляхів Дніпропетровщини в інтерв`ю Відкритому розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

«Я  сам автомобіліст і бажаю, щоб в Україні були гарні дороги. Тепер, з початком роботи в Службі автомобільних доріг я над цим постійно працюю, хоча це і не легка місія», — розповідає Олександр Коломійцев.

На балансі Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області 4 категорії доріг загальною протяжністю 3000 км.

«Багато мешканців вважають, що Служба автомобільних доріг Дніпропетровської області відповідає за всі дороги Дніпропетровщини, але це не так. До нас звертаються з проханням будівництва або ремонту різних доріг, але Служба не має можливості робити дороги, які знаходяться не в нас на балансі. Наприклад, місцеві дороги відносяться до окремої громади», — говорить Олександр Коломійцев.

За допомогою інтерактивної мапи сайту Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області кожен громадянин може звернутись з пропозицією щодо ремонту доріг області.

Також з Олександром говорили про будівництва та ремонти доріг Дніпропетровщини.

«Триває масштабне будівництво автомобільної дороги Н-31 Дніпро – Решетилівка. Там вже підключено до електромережі першу лінію освітлення. Ця дорога буде відповідати європейській якості. Також її облаштують місцями відпочинку та туалетами», — розповідає Олександр Коломійцев.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: На Дніпропетровщині деякі ОТГ та райради дублюють свої функції

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,