На Дніпропетровщині деякі ОТГ та райради дублюють свої функції

Реформа децентралізації затягнулася: на Дніпропетровщині 80-100% території деяких районів об’єднались в ОТГ. Районні ради продовжують працювати. Про це в інтерв`ю Відкритому розповів перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату Євгенiй Жадан.

Останні кілька місяців відбувається широке обговорення майбутніх змін до Конституції України в частині децентралізації.

«Реформу децентралізації потрібно закінчувати в найкоротші терміни. Вона затягнулася, ускладнила деякі процеси для громадян і громад, ще й стала дорогою, оскільки є багато дублюючих повноважень між старою і новою адміністративною системою. Це непомірний тягар для бюджетів різних рівнів. Наприклад, в Дніпропетровській області є райони, в яких 80-100% території — об’єднані громади, які самі себе обслуговують. Паралельно в цих районах продовжують працювати районні ради», — говорить Євгенiй Жадан.

Також, говорили про земельну реформу і розвиток Сурсько-Литовської та Новоолександрівської ОТГ, їх проблеми та варіанти вирішень.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:На Дніпропетровщині умисно скидають небезпечні відходи у річку

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,