Набули чинності нові штрафи за водіння «євроблях»

З 22-го серпня в Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на єврономерах. Про це Відкритий дізнався з повідомлення пресслужби Державної фіскальної служби України.
«До цього часу власники автомобілів з іноземною реєстрацією мали змогу оформити свої автівки та уникнути таких штрафів», — йдеться в повідомленні.
Так, з 22-го серпня починають діяти нові санкції:
  • У разі перевищення строку доставки транспортних засобів до кордону від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тисяч гривень.
  • Якщо строк перевищено більш ніж на 30 діб, то розмір штрафу сягатиме 170 тисяч гривень або конфіскація таких авто.
  • Аналогічні розміри штрафів і при перевищенні строків тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення.
  • Крім цього, передбачено відповідальність за передачу «євробляхи» у володіння або користування іншій особі, а також її використання у комерційних цілях. При такому порушенні доведеться сплатити штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 34 тисяч гривень.

Нагадаємо, що за новими правилами у разі перевищення строку доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тисяч гривень. Якщо строк перевищено більш ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектування ТЗ розмір штрафу сягатиме 170 тисяч гривень або конфіскація таких авто.

1067132

Нагадаємо, раніше ми писали, що власники «євроблях» отримають відстрочку штрафів.

Теги: