Новим керівником МОЗ стала депутатка від «Слуги народу» Зоряна Скалецька

Сьогодні, 29-го серпня, під час засідання новообраної Верховної Ради, народні депутати обрали Міністром охорони здоров’я депутатку від «Слуги народу» Зоряну Скалецьку (у першому шлюбі Черненко). Про це повідомляє Відкритий.

Сьогодні, 29-го серпня, на першому засіданні Верховної Ради України на посаду нового керівника Міністерства охорони здоров’я призначили Зоряну Скалецьку. Відповідне рішення підтримало 281 народний депутат.

Відомо, що пані Скалецька брала участь в організації всеукраїнських та міжнародних наукових заходів, була викладачем в школах з медичного права. Вона є автором низки публікацій у галузі медичного права та навчально-методичних посібників, таких як: «Міжнародний захист гендерних прав та прав дітей», «Медичне право», «Правове регулювання соціальних відносин», а також співавтором посібника з виборчого права.

Крім того, пані Скалецька є експерткою з питань медичної реформи в Реанімаційному пакеті реформ, зокрема у 2014—2017 роках вона була головною експерткою медичної групи.

Раніше Зоряна Скалецька обіймала низку громадських посад при органах влади: членкиня Дорадчої ради з питань охорони здоров’я при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я(2007—2009), голова Комісії з реформування охорони здоров’я Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України (2011—2014).

Наразі вона обіймає посаду голови правління Всеукраїнської громадської організації (ВГО) «Українська медико-правова асоціація», є членкинею правління ВГО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги», а також директором Громадської організації «Форум здоров’я».

Слід нагадати, що раніше тимчасовою виконувачкою обов’язків Міністра охорони здоров’я була Уляна Супрун. Понад 25 000 українців підтримали звернення до Президента України Володимира Зеленського з проханням дозволити Уляні Супрун надалі обіймати минулу посаду. У своєму зверненні автор наголошує на тому, що необхідно надати можливість її команді продовжити реформування реалізації сфери охорони здоров’я.

Паралельно із цим користувачі соціальних мереж також влаштовували флешмоби на підтримку Уляни Супрун під назвою #Улянувміністри. Так, на своїх сторінках у Facebook представники різних громадських організацій, благодійних фондів, а також прості українці оприлюднили дописи з відповідним хештегом.

Новим керівником МОЗ стала депутатка від «Слуги народу» Зоряна Скалецька - рис. 1

Фото з відкритих джерел.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Зеленського просять залишити Супрун на посаді керівника МОЗ.

Теги: