Зеленського просять залишити Супрун на посаді керівника МОЗ: петиція набрала понад 25 000 голосів | Відкритий

Зеленського просять залишити Супрун на посаді керівника МОЗ: петиція набрала понад 25 000 голосів

Понад 25 000 українців підтримали петицію з проханням залишити Уляну Супрун на посаді очільниці Міністерства охорони здоров’я. Про це повідомляє Відкритий з посиланням на офіційне інтернет-представництво голови держави.

На сайті електронних звернень до Президента України зареєстрували петицію з проханням залишити Уляну Супрун разом із її командою на посаді керівника МОЗ для того, щоб вона мала можливість продовжити реалізацію стратегії реформування сфери охорони здоров’я.

«За останні роки почалась безпрецедентна трансформація системи охорони здоров’я. Треба дозволити команді на чолі з Уляною Супрун продовжити трансформацію системи охорони здоров’я по затвердженим планам до моменту відчуття незворотності процесів. Це занадто важливо для нас та наших дітей. (…) З 1 січня 2020 року нові механізми фінансування запрацюють на всіх рівнях медичної допомоги — від первинної до стаціонарної. (…) Вперше в історії України уряд ухвалив Стратегію розвитку медичної освіти», — вказано у тексті петиції.

Петиція була оприлюднена 5-го травня 2019-го року. Наразі її підтримали 25 131 підписант із 25 000 необхідних. Після цього її повинен розглянути голова держави Володимир Зеленський та надати відповідь її авторові.

Слід нагадати, що раніше у соціальній мережі представники різних організацій, благодійних фондів та прості мешканці українських міст запустили флешмоб на підтримку виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун під назвою #Улянувміністри.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що партія «Слуга Народу» хоче ліквідувати Комітет з питань культури та духовності.

Теги:

Оцените этот материал: