Об’єднані територіальні громади отримають субвенції із держбюджету | Відкритий

Об’єднані територіальні громади отримають субвенції із держбюджету

У 2019 році об’єднані територіальні громади отримають на спортивні проєкти майже 40 мільйонів гривень субвенції із держбюджету. Про це Відкритий дізнався з повідомлення Урядового порталу.

«Майже 40 мільйонів гривень субвенції із державного бюджету отримають об’єднані територіальні громади у 2019 році на спортивні проєкти. Ці кошти спрямовано на будівництво нових спортивних закладів, майданчиків, стадіонів, а також на реконструкцію і капітальний ремонт чинних», – повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

За його словами, всього буде реалізовано 42 проєкти будівництва, реконструкції та капітального ремонту у сфері спорту в рамках субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році.

Головним розпорядником цих коштів є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Всього у державному бюджеті на цей рік передбачено 2,1 мільярда гривень субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ, яка розподілена на фінансування понад 2700 проєктів у різних областях України в цьому році.

Нагадаємо, Мінрегіоном також вже схвалено фінансування 131 проєкту зі створення важливої спортивної інфраструктури на місцях на суму майже 1,3 млрд грн коштом Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що спортсмени Дніпропетровської області, які готуються до Олімпійських ігор, отримуватимуть стипендію.

Теги:

Оцените этот материал: