«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі

У Дніпрі протягом трьох днів відпочивальники насолоджувалися якісною музикою та цікавими заходами. Відкритий також долучився до цієї масштабної події.

У Дніпрі відбувся Міжнародний музичний фестиваль «БеzViz», який зібрав на Монастирському острові близько 70 різних виконавців та тисячі відпочивальників. Першого дня учасниками заходу стали такі гурти, як «Бумбокс», «VIVIENNE MORT», «DETACH», «Kadebostany» та багато інших. Вони запалювали сцену хітовими композиціями, які об’єднали усіх цінителів музики. День видався яскравим та насиченим: сталося багато цікавих подій, які зробили захід незабутнім.

На території острова працювали різні зони відпочинку, де можна було подивитися майстер-класи, зробити татуювання, а також нову зачіску. Крім того, там розташувалося наметове містечко з усіма необхідними послугами для населення: були встановлені сміттєві баки та туалети. Для малечі — окрема зона з ігровими майданчиками та розвагами.

Цей фестиваль став не тільки міжнародним, але й міжнаціональним та полікультурним. На одній сцені поєдналися різні смаки, настрої та переконання. Під час виступу виконавців круговерть подій змогла захопити кожного, тобто піти звідти, не відчувши усієї атмосфери, було просто неможливо.

Другого дня на фестивалі концертну програму розпочали учасники національного відбору на Євробачення — гурт «Yuko», який став дифузією електронної музики та фольклору. Крім того, пізніше відпочивальники насолоджувалися якісною музикою у виконанні й інших відомих гуртів, таких як «Bahroma», «Танок на Майдані Конґо», «5’nizza» та «Lordi».

Попри те, що у Дніпрі зіпсувалися погодні умови, гості фестивалю не хотіли, аби він завершувався. Організатори очікували на те, що необхідно буде внести зміни до концертної програми на 4 серпня.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 1

Гості фестивалю йшли пішки, оминаючи великі калюжі.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 2

На території Монастирського острова встановили біотуалети.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 3

Через негоду були пошкоджені деякі конструкції.

Погода дійсно внесла певні корективи в організацію фесту. У зв’язку із цим деякі локації припинили свою роботу. Але головна сцена продовжила працювати. Виконавці зігрівали людей своєю теплою музикою, а ведуча заходу постійно закликала відпочивальників обійматися.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 4

«Ну, обійміться ж, люди. Обійміть того, хто стоїть поряд із вами».

Учасниками третього дня стали відомі гурти: Zardonic, Pianoбой, Сrazy Town, Latexfauna та Epolets. Цікавим було те, що відпочивальники приїхали на фестиваль з різних куточків України, аби почути не закордонних виконавців, а саме українських.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 5

Юлія.

«Я приїхала з Вінниці до Дніпра. Їхала 11 годин потягом тільки заради українського гурту «Pianoбой», тому що Дмитро Шуров найкращий артист України. Я вже не вперше відвідую його концерти. Його творчість не можна описати словами. Понад усе, чесно кажучи, люблю класичне виконання їхньої музики, тому що це більш атмосферні концерти. Зараз вони виступають в іншому форматі. Нове дихання відкрилося. Взагалі, Дмитро Шуров — це золото нашої країни», — поділилась Юлія.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 6

Світлана.

«Цей фестиваль дуже класний, мені подобається багато гуртів. Я працюю тут волонтером усі три дні. Чесно, я проводжу тут усі вечори. Першого дня були мої улюблені виконавці, а сьогодні буде виступати «Pianoбой». Можу сказати, що цьогорічний фестиваль набагато кращий за той, на якому я була минулого року. Сьогодні я, звісно, промокла, але не засмутилася, тому що тут дуже тепла атмосфера», — запевнила Світлана.

Настрій перед виступом у відпочивальників був різним: хтось тішився можливістю почути свою улюблену композицію, дехто весело проводив час разом зі своїми друзями. Комусь пощастило відпочивати на фестивалі впродовж трьох днів, а тому їх переповнювали емоції.

Журналісти Відкритого вирішили показати найяскравіші моменти заходу.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 7

Відпочивальники спостерігали за тим, як виконавці перевіряли обладнання перед концертом.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 8

Дехто одягнув дощові плащі, а інші взяли з собою парасольки.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 9

Гості фестивалю зігрівалися гарячими напоями.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 10

На концерт прийшли глядачі різного віку.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 11

Хтось із захватом чекав на початок фестивалю.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 12

Тут можна було добре відпочити з друзями.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 13

На території працювали фудкорти, де можна було знайти їжу на будь-який смак.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 14

Як тільки стемніло, на сцену вийшли співаки.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 15

Вони дивували яскравими костюмами та незвичайними підходами.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 16

А також світловими шоу.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 17

Яскравими ідеями.

«Обійміться ж, люди»: яким був фестиваль «БеzViz» у Дніпрі - рис. 18

Цей фест подарував відпочивальниками багато позитивних емоцій та відчуттів. Майже кожен намагався зафіксувати найкращі моменти на свої мобільні телефони та фотоапарати.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як пройшов другий день фестивалю БezViz у Дніпрі.

Теги: