Олександр Коломійцев: довгобудів немає, дороги Дніпропетровщини оновлюють в турборежимі

Про будівництво об’їзної Дніпра та ремонт дороги Єдності М-30 в інтерв`ю Відкритому розповів виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

«Раніше в Украні було багато довгобудів, коли проєкт розпочинали, звітували і залишали. Це марна трата грошей, бо його треба консервувати, потім коригувати документацію і далі по колу. Люди від таких історій втомилися і коли ми починаємо якийсь об’єкт, нас недовірливо питають: «Ви хоч закінчите?» Але ж за 2 роки, як почалась програма президента в нас не було такого, щоб ми не закінчили об’єкт. Наприклад, у 2021 році передбачено об’єднання автодоріг М-04 та М-12 у нову автодорогу М-30, яка буде закінчена вже до серпня (до 30-річчя Незалежності України). Вона дозволить з’єднати Львівську та Луганську область і стане найдовшою в Україні. 259 км. цієї дороги — на балансі Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області. Поступово на різних ділянках відбувається ремонт в турборежимі», — розповідає Олександр Коломійцев.

Також говорили про будівництво Південного обходу, яка з’єднає Запорізьку трасу з Південним мостом та виведе за місто транзитний транспорт.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:У Дніпрі проведуть Велодень 2021: повна програма

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,