Перед першим засіданням Ради депутати вшанували пам’ять загиблих у Іловайському котлі – Відкритий

Перед першим засіданням Ради депутати вшанували пам’ять загиблих у Іловайському котлі

Перед першим засіданням новообраного парламенту депутати вшанували пам’ять загиблих військових, які захищали територіальну цілісність України. Про це повідомляє Відкритий.

Сьогодні, 29-го серпня, перед початком засідання Верховної Ради ІХ скликання народні обранці прийшли до Михайлівського монастиря, щоб вшанувати пам’ять тих, хто поліг у бою за майбутнє нашої країни п’ять років тому під Іловайськом.

Також новообрані депутати вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вони поклали квіти до місць найбільш масових розстрілів учасників Революції Гідності.

Нагадаємо, що 29 серпня 2014 року в Іловайському котлі за офіційними даними загинуло 366 українських військових та добровольців, за неофіційними —  майже у півтора раза більше. Це найбільші втрати України у війні на Донбасі. Російські війська не жаліли нікого, вбили навіть своїх десантників, яких наші бійці взяли в полон для гарантії безпечного виходу із так званого гуманітарного коридору.

Слід нагадати, раніше Президент України Володимир Зеленський призначив День пам’яті захисників України на 29 серпня. Відтепер щорічно українці будуть вшановувати пам’ять захисників саме сьогодні, у день Іловайської трагедії.

Лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук.

Лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко.

Нагадаємо, раніше ми писали про День пам’яті Героїв Майдану очима учасників Революції Гідності.

Теги:

Оцените этот материал: