Пісні на станції метро: у Дніпрі відбудеться благодійний концерт

Скрябін, Петро Чорний, Сергій Присяжний, Олександр Клец, Сергій Бойко, «OT VINTA», Пан Карпо та інші – завтра о 17:00 виступлять на благодійному концерті у Дніпрі. Локація – станція метро «Вокзальна». Відкриє захід військовий оркестр Оперативного командування «Схід».

Про це Відкритому розповіли підполковник, диригент військового оркестру Оперативного командування «Схід» Олександр Жарій та представниця Благодійного фонду «Пісні, народжені в АТО» Наталія Шуліка.  

Пісні на станції метро: у Дніпрі відбудеться благодійний концерт - рис. 1

Безпека та творчість поєднаються під час благодійного концерту у Дніпрі «Пісні на станції метро» 14 травня. Відомі українські музиканти виступлять для містян та гостей міста на станції метро «Вокзальна».

«Концерт благодійний, ми запрошуємо всіх послухати патріотичні та українські пісні. Репертуар і про війну, і про кохання, і про мирне життя. Українські зірки виступлять безкоштовно задля підняття бойового духу. Світлани Лободи та Ані Лорак в нас не буде! Без підтримки військової обласної адміністрації захід  би не відбувся, з ними все узгоджували й вони забезпечать посилені заходи безпеки під час концерту», – розповіла представниця Благодійного фонду «Пісні, народжені в АТО» Наталія Шуліка.

Пісні на станції метро: у Дніпрі відбудеться благодійний концерт - рис. 2

Відкриє захід військовий оркестр Оперативного командування «Схід», які прославилися на весь світ.

«Ми розпочнемо фестиваль Гімном Української армії «Зродились ми великої години» разом з волонтерським хором. Це буде яскраво! Для моїх музикантів цей виступ важливий, бо вже 2 місяці більша частина оркестру музикою не займається. Ми сформували невеличку концертну групку, з якої їздимо та виступаємо для військових у гарячих точках. Військовий музикант – це творча особистість, якій потрібна реалізація», – поділився диригент військового оркестру Оперативного командування «Схід» Олександр Жарій.

Олександр Жарій

Олександр Жарій

Організатор благодійного концерту «Пісні на станції метро» – благодійний фонд «Пісні, народжені в АТО».

Пісні на станції метро: у Дніпрі відбудеться благодійний концерт - рис. 3

Деталі дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Первого российского военного осудят за убийство гражданского в Сумской области.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: , , , , , , , , ,