Каска ліквідованого окупанта та тушонка «Сєпар дирявий»: у Дніпрі проводять аукціони  

У Дніпрі волонтери організації «Патронус» влаштовують аукціони, на яких продають такі унікальні лоти як каска ліквідованого окупанта або тушонка «Сєпар дирявий». Всі виручені кошти з продажів направляють на допомогу військовим з гарячих точок України.  

Про це Відкритому розповіли представниці волонтерської організації «Патронус» Кристина Лях, Марія Чала та Маргарита Турчак.

Каска ліквідованого окупанта та тушонка «Сєпар дирявий»: у Дніпрі проводять аукціони   - рис. 1

Дніпровські волонтерки з «Патронусу» вирішили підняти активність людей та влаштували аукціони. Таким чином вони заохочують громадян не просто допомагати захисникам й при цьому щось отримувати взамін – на згадку. Лотами стають речі, які дівчатам передають військові з передової лінії фронту.

«Першим лотом стала каска окупанта, якого ліквідували наші захисники й взяли у якості трофею цю річ собі. Було неможливо повірити, що окупанти це носять, бо це приклад каски часів другої світової війни. Але все ж ми її сфотографували й опублікували у себе на сторінці зі стартовою ціною 3000 гривень та кроком 100 гривень. Дотягнули та продали ми каску за 7000 гривень. Ці кошти ми додали до купівлі коптерів. Після цього, інші друзі нам передали тушонку, яка начебто зроблена з луганського сепаратиста. Її ми теж продали, гроші пішли на коптери та тепловізори», – поділилася Маргарита Турчак.

Маргарита Турчак

Маргарита Турчак

Окрім аукціонів, дівчата вирішили влаштувати благодійний концерт. Вхід буде вільним, кожен охочий може пожертвувати певну суму. Захід відбудеться в «First Wave» 21 травня о 15:00. У програмі будуть виступи місцевих рок-гуртів, працюватиме студія татуювання «VeAn» та діятиме ярмарок.

Організація «Патронус» була зареєстрована нещодавно, хоч й діяла з 25 лютого. Три журналістки порталу «Інформатор» зібралися та вирішили допомагати військовим.

«Коли ми зрозуміли, що наразі повномасштабне вторгнення так швидко не закінчиться й вирішили нашу роботу оформити офіційно. Назва «Патронус» символічна, бо «patronus» за латини це захисник та помічник. Наразі ми збираємо кошти на офіційний рахунок. Спинятися не збираємося. Будемо шукати нові формати для допомоги. А після перемоги у нас також буде багато роботи, бо треба буде реабілітувати захисників», – поділилася Кристина Лях.

Кристина Лях

Кристина Лях

Організація забезпечує бійців: бронежилетами, підсумками, РПС та іншою амуніцією; одягом, формою, взуттям; кровоспинними засобами, аптечками, медикаментами, засобами гігієни; будівельними та витратними матеріалами; їжею швидкого приготування та тривалого зберігання, водою, посудом тощо.

«Дрони глушать, збивають, перехоплюють. Вони часто втрачаються, але для розвідки дуже потрібні, бо це очі наших захисників. Також нам потрібні акумулятори, прилади нічного бачення, зарядки, оптичні приціли, коліматори, короба – все що стосується зброї. Броніки просять рідко, бо в цілому вже ними всі забезпечені. Тобто, потреби змінилися. Форму та взуття теж просять. Наприклад, футболки однієї не вистачає, їх треба одному військовому кілька. Тож потреби є завжди», – пояснила Марія Чала.

Марія Чала

Марія Чала

Офіційні реквізити організації:

  • Найменування отримувача: БО БФ ПАТРОНУС
  • Код отримувача: 44892383
  • Рахунок отримувача: UA923052990000026001050032763
  • Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Украина может столкнуться с новой вспышкой коронавирусной инфекции.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: