Платформа «СпівДія» допомагає знайти роботу у Дніпрі

Вам потрібно знайти роботу? З цим можуть допомогти кар’єрні консультанти проєкту «СпівДія Працевлаштування Дніпро». Вони працюють в 12 регіонах України.

Про це Відкритому розповіла кар’єрна консультантка напряму «СпівДія працевлаштування Дніпро» Тетяна Гаджун. 

Платформа «СпівДія» допомагає знайти роботу у Дніпрі

Тетяна Гаджун

Аби отримати безкоштовну консультацію з працевлаштування, потрібно заповнити анкету. Невдовзі з вами зв’яжеться кар’єрний консультант, який призначить онлайн чи офлайн зустріч. На ній потрібно буде детальніше розповісти про ваш професійний досвід, очікування та побажання щодо нової роботи. Процес працевлаштування триватиме певний час, протягом якого вам  допоможуть із наступними етапами: створенням чи покращенням резюме, підбором вакансій, написанням мотиваційного листа, підготовкою до співбесіди, прийняттям рішення щодо нової роботи.

«Кар’єрні консультації для ВПО та людей, які шукають роботу, та допомога бізнесу у знаходженні нових людей, здійснюється безкоштовно. Разом налагоджуємо сьогодні заради завтра. Я працюю на Дніпропетровщині з жовтня. Маю результати – 15 людей отримали роботу. Якщо по Україні загалом, то на сьогодні наш проєкт отримав більше 2 тисяч заявок. Ми провели близько 2100 консультацій. Більше 300 людей після цього знайшли роботу», – розповіла кар’єрна консультантка напряму «СпівДія працевлаштування Дніпро» Тетяна Гаджун.

Реєстрація на кар’єрну консультацію від проєкту СпівДія Працевлаштування тут.

Якщо ж ви роботодавець чи представник бізнесу, якому потрібна допомога у пошуку працівників, залишайте свій запит за цим лінком.

Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу #EU4Youth Entrepreneurship and Employment, Міністерства молоді та спорту України, спільно з Центром розвитку КСВ та експертною платформою Career Hub у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Теги: