Пошук роботи у Дніпрі: вакансій за останній тиждень побільшало

З початку вторгнення росiйських вiйск в Україні багато людей втратили роботу, однак ситуація покращується. Безпосередньо в Дніпрі з минулого тижня почали відкриватися заклади харчування та магазини, запрацювали підприємства. Вiдповiдно, кількість вакансій почала зростати в порівнянні з першими днями повномасштабноi війни проти рф. Ситуація з працевлаштуванням поступово стабілізується. 

Про це телеканалу Відкритий розповіла керівниця відділу по роботі з клієнтами Work.ua Анжела Барбір.

Анжела Барбір

Анжела Барбір

Після майже повної зупинки на початку війни в Україні ще минулого тижня спостерігається пробудження ринку праці — і за вакансіями, і за кількістю шукачів.

«Коли почалася війна, кількість нових вакансій на Work.ua зменшилася. Так, в перші тижні пiсля вторгнення ворога, щоденно у Дніпрі додавалося близько 10-15 нових вакансій. Це дуже мало, якщо порівнювати з довоєнним часом. Але вже зараз ми бачимо, що ситуація потроху стабілізується. Люди призвичаїлися жити навіть в такі часи й, щоб розвивати нашу економіку, роботодавці починають зараз працювати. І наразі вже 40-60 вакансій за день у Дніпрі з’являється на нашій платформі. Тобто, ми побачили зріст у 4-5 разів у порівнянні з першими тижнями війни», – зазначила керівниця відділу по роботі з клієнтами Work.ua Анжела Барбір.

Зараз у Дніпрі на Work.ua є більше 500 актуальних вакансій. За словами представника платформи, до війни було більше, однак варто враховувати зміни на сайті. Так, аби оголошення були більш актуальними, термін розміщення вакансії скоротили з 30 днів до 7.

«Також ми створили в Дніпрі телеграм-канал «Робота у Дніпрі — Work.ua», куди ми додаємо щодня найсвіжіші вакансії у місті. Так можна знайти роботу швидше. Приєднуйтеся, всі вакансії актуальні!», – розповіла Анжела Барбір.

Найпопулярніші оголошення в сфері торгівлі. Це вакансії продавця-консультанта та менеджера з продажу. Також потрібні водії, адміністратори і бухгалтери.

На що звертати увагу в оголошеннях – дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: «Черный орел» отлетался: на Сумщине уничтожен экспериментальный танк оккупантов Т-80УМ2.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,