Які вакансії пропонують роботодавці Дніпропетровської області

У базі даних Дніпропетровського обласного центру зайнятості – понад 2 тисячі вакансій від більше ніж 800 роботодавців. Близько півтисячі пропозицій – для людей з інвалідністю.

Про це Відкритий повідомляє з посиланням на Дніпропетровську обласну військову адміністрацію.

Найактивніше шукають слюсарів, водіїв, трактористів, лікарів.

«Служба зайнятості працює у звичному режимі. Щодня допомагаємо мешканцям області та переселенцям знайти роботу за фахом. За потреби – пройти професійне навчання. Нині у базі – понад 2 тисячі актуальних вакансій», – розповіла заступниця директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова.

На Дніпропетровщині роботу пропонують, переважно, у переробній промисловості, сферах охорони здоров’я, надання соціальних послуг та торгівлі, додала вона. Ще транспорту, освіти, сільського господарства, а також будівництві.

Найбільший попит – на слюсарів, водіїв, трактористів, лікарів та інженерів. Шукають й електромонтерів, електрогазозварювальників, електрослюсарів і токарів. А ще затребувані працівники сфери послуг – продавці, кухарі, охоронці, швачки.

Які вакансії пропонують роботодавці Дніпропетровської області - рис. 1

Аби отримати статус безробітного, слід звернутися до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості. Можна зареєструватися й на порталі Дія.

«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості: 096 293 34 69, 067 744 54 80. Ті, хто шукає роботу, можуть скористатися офіційним телеграм каналом – https://t.me/worknowdcz. Там – актуальні вакансії від Державної служби зайнятості

Контакти центрів та філій – тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре на некоторых маршрутах стоимость проезда могут поднять до 15 гривен.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,