Президента Української асоціації футболу Андрія Павелка викликали до НАЗК

Народного депутата України та президента Української асоціації футболу (УАФ) Андрія Павелка допитають в Національному агенстві з питань запобігання корупції (НАЗК) щодо вчинених ним адміністративних правопорушень. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу відомства.

У разі наявності підстав на Павелка буде складено протокол про адміністративні правопорушення. Щодо народного депутата виявлені ознаки порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Нагадаємо, на початку 2019 року НАЗК передало в Печерський райсуд 13 протоколів про адмінправопорушення Андрія Павелка. НАЗК встановило 12 випадків конфлікту інтересів, коли Андрій Павелко у 2017-2018 роках лобіював виділення 640 000 000 гривень на будівництво футбольних майданчиків зі штучним покриттям. Штучне покриття за бюджетний кошт надалі закуповувалося у ТОВ «ФФУ продакшн» — комерційного дочірнього підприємства УАФ, яку очолює Павелко.

Тринадцятим порушенням, встановленим НАЗК, є незаконне входження Павелка до складу ради директорів прибуткової компанії UEFA Events SA.

Президента Української асоціації футболу Андрія Павелка викликали до НАЗК - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що в «Укрзалізниці» натякнули на збільшення цін на квитки.

Теги: