В «Укрзалізниці» натякнули на збільшення цін на квитки

Голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов заявив про те, що пасажирські перевезення для Укрзалізниці є збитковими. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на інтерв’ю Кравцова для УНІАН. 

Вартість залізничних квитків може збільшитися. За словами Євгена Кравцова, попит на пасажирські перевезення є високим, а ціни при цьому низькими, вони не покривають навіть собівартості перевезень.

«Треба зазначити, що навіть при великому попиті пасажирські перевезення залишаються збитковими. Це говорить про неправильну модель. У нас високий попит, але при цьому низькі ціни, які не покривають собівартість перевезень. Не говорячи про капітальні вкладення. З цим потрібно щось робити. Тому ми піднімаємо питання на рівень держави — нам потрібно переходити на модель договору з публічних послуг. Це означає, що «Укрзалізниця» повинна надавати послуги державі не нижче собівартості, що дозволить збільшити парк і зробити послугу з перевезень беззбитковою для компанії», — розказав Євген Кравцов.

Також голова правління залізниці розповів: Укрзалізницею запланована купівля сорока нових локомотивів General Electric. Щодо пасажирських потягів, Євген зазначив, що минулого року було оновлено 120 вагонів, цьогоріч в планах закупити та відремонтувати ще 50. Також парк Укрзалізниці повинен поповнитися сучасними швидкісними та приміськими потягами.

 

В «Укрзалізниці» натякнули на збільшення цін на квитки - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що дніпряни вигадали новий швидкий спосіб перебратися через річку.

Теги: