В «Укрзалізниці» натякнули на збільшення цін на квитки

Голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов заявив про те, що пасажирські перевезення для Укрзалізниці є збитковими. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на інтерв’ю Кравцова для УНІАН. 

Вартість залізничних квитків може збільшитися. За словами Євгена Кравцова, попит на пасажирські перевезення є високим, а ціни при цьому низькими, вони не покривають навіть собівартості перевезень.

«Треба зазначити, що навіть при великому попиті пасажирські перевезення залишаються збитковими. Це говорить про неправильну модель. У нас високий попит, але при цьому низькі ціни, які не покривають собівартість перевезень. Не говорячи про капітальні вкладення. З цим потрібно щось робити. Тому ми піднімаємо питання на рівень держави — нам потрібно переходити на модель договору з публічних послуг. Це означає, що «Укрзалізниця» повинна надавати послуги державі не нижче собівартості, що дозволить збільшити парк і зробити послугу з перевезень беззбитковою для компанії», — розказав Євген Кравцов.

Також голова правління залізниці розповів: Укрзалізницею запланована купівля сорока нових локомотивів General Electric. Щодо пасажирських потягів, Євген зазначив, що минулого року було оновлено 120 вагонів, цьогоріч в планах закупити та відремонтувати ще 50. Також парк Укрзалізниці повинен поповнитися сучасними швидкісними та приміськими потягами.

 

potyag e1565622541277

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що дніпряни вигадали новий швидкий спосіб перебратися через річку.

Теги: