Привітання з нагоди Дня вчителя від знакових дніпрян

Кожну першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя. «Відкритий» зібрав привітання знакових мешканців нашого міста з нагоди професійного свята педагогів.


reznichenkoВалентин Резніченко, голова Дніпропетровської облдержадміністрації

«Вчитель – це той, хто відкриває дітям безмежний та цікавий світ знань. Він навчає відстоювати власну думку та допомагає дитині розкрити талант. Від педагога залежить, хто саме в майбутньому розбудовуватиме нашу країну й робитиме її квітучою та успішною. Чого ми досягнемо і що – залишимо нащадкам»


prigunovГліб Пригунов, голова обласної ради

«Сьогодні система освіти в державі оновлюється, і педагоги прикладають неймовірні зусилля, аби допомагати нам у цьому! Перекваліфікація, нова програма, новий підхід до дітей… Дякую за ваше терпіння та цілеспрямованість, за відданість справі! У цьому навчальному році близько 40 000 першокласників сіли за нові парти та займаються за оновленою програмою «Нової української школи» – це 100% в області! Наш центр неперервної освіти підготував 4 000 вчителів! У цьому році масштабна реконструкція виконується у 30 школах! І це тільки початок – реальні результати, які бачать і якими вже користуються жителі області. Ще раз вітаю усіх освітян із наступаючим святом, без вас ми не досягли б таких результатів!»


kasyanovСергій Касьянов, голова наглядової ради БО «ФСР «Майбутнє»

«Шановні вчителі, викладачі, фахівці дошкільної освіти, ветерани педагогічної праці! Від щирого серця вітаю вас з професійним святом — Днем вчителя!

Професія вчителя – одна з найдавніших на землі і найважливіша з усіх, більш того, весь розвиток людської цивілізації було б просто неможливо без нелегкої праці незліченних поколінь вчителів і викладачів, починаючи від античності і до наших днів. Вчити дітей та юнацтво – це величезна відповідальність перед майбутнім держави. Ті, хто повинні продовжити праці нашого і всіх попередніх поколінь, втілити в життя наші сміливі плани, зміцнити наші досягнення, навіть виправити деякі наші помилки – зараз поки ще слухняно сидять за партами і довірливо слухають слова вчителів. Як вони будуть завтра будувати і творити, ремонтувати і лікувати, домагатися і переконувати, зберігати і захищати, здійснювати відкриття і робити великі справи – це сьогодні закладаєте ви, шановні вчителі та викладачі! І від вашої сумлінної праці, педагогічного таланту, стресостійкості, почуття обов’язку і любов до своєї роботи, залежить те, якою буде наша країна, наше життя, наше майбутнє.

Дякую вам за ваше величезне терпіння, турботу, розуміння. Високо ціную щедрість ваших люблячих сердець, відданість справі і любов до своїх учнів! Бажаю міцного здоров’я, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість, життєрадісність і милосердя!

Нехай у Вашому житті буде якомога більше щастя, вдалих проектів і вдячних учнів!»


filatovБорис Філатов, мер міста Дніпро

Шановні освітяни!

Роль педагога у сучасному світі залишається однією з найважливіших. Створення української школи нового зразка стане здобутком кожного з вас.

Я не з чуток знаю про складнощі педагогічної справи. Однак той, хто працює за покликом душі, завжди викладається на повну. Адже розуміє: справжня відданість професії – це самовдосконалення й віра у те, що його робота справді змінює світ.

Тож нехай нерви будуть сталевими, учні – вдячними, а натхнення – невичерпним.

Зі святом!

Теги: ,