У Дніпрі 538 проєктів «Бюджету участі» перевіряють перед голосуванням

У Дніпрі перевіряють проєкти «Бюджету участі» перед голосуванням. Про це в інтерв`ю Відкритому розповів спеціаліст департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

В міськраді Дніпра у серпні провели вже декілька круглих столів на тему «Бюджет участі»  — перспективи розвитку», щоб детальніше розповісти про переваги програми «Бюджет участі» та можливості подання і реалізації ініціатив.

«Зараз іде налаштування діалогу, проведення роз’яснень. З кожним роком популярність цієї програми серед містян зростає. В 2017 році за проєкти «Бюджет участі»  проголосували 37,5 тисяч мешканців міста, то у 2019-му ми отримали 107 тисяч голосів», — розповідає Владислав Макарець.

Наразі в місті триває V етап партиципаторного бюджетування.

«На сьогодні подано більше 538 проєктів «Бюджету участі» і зараз проходить верифікація перед голосуванням, яке розпочнеться з 16-го  вересня і продовжиться до кінця жовтня. Наголошуємо, що у кожного є 6 голосів за пріоритетністю», — говорить Владислав Макарець.

Також говорили про те, як залучити якомога більше людей до голосування за свій проєкт.

 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,