Прохід із Січеславської Набережної на Новий міст не відкриють цього року

Пішохідний прохід на Новий міст із Січеславської Набережної цього року не з’явиться. Про це повідомляє Відкритий.

Так, згідно із проєктною документацією, ремонт сходів і проходу запланований на другому та третьому етапі реконструкції Нового мосту.

«Підйомів сходами цьогоріч не буде, оскільки вони в аварійному стані», — розповів Михайло Лисенко.

Заступник мера розповів, що піднятися із Січеславської Набережної на Новий міст можна буде лише за рік, бо саме тоді завершаться роботи по ремонту аварійних сходів. Наразі зайти на Новий міст комфортно лише зі сторони центру. Інші шляхи до моста ведуть лише по розбитих сходах або протоптаних на крутому схилі стежках.

Нагадаємо, 18 липня о 00:05 Новий міст офіційно перекрили на час ремонтних робіт. Це виявилося необхідним заходом для того, щоб встигнути відкрити переправу через річку до Дня міста 14 вересня, як і обіцяв Борис Філатов президенту під час нещодавнього візиту гаранта в Дніпро.

Філатов також зазначав, що міст не ремонтувався 50 років. Деформаційні шви, які згідно з нормами мають змінюватися кожні 15 років, не змінювалися з 1966 року. За проєктом ремонт моста повинен був тривати два роки і проводитися при повному перекритті, але закрити на цей термін центральну магістраль міста було просто неможливо.

20190507 095710 e1564470644535

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на три дні повністю перекриють Новий міст для пішоходів.

Теги: