У Дніпрі на три дні повністю перекриють Новий міст для пішоходів

У Дніпрі з 2-го серпня на три дні перекриють рух по Новому мосту для пішоходів і велосипедистів. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби міської ради.

З 8:00 2 серпня до 6:00 5 серпня рух Новим мостом для пішоходів і велосипедистів буде заборонений.  Це пов’язано з тим, що на переправі проводитимуться роботи з використанням небезпечних для здоров’я речовин.

Міська рада просить на цей час утриматись від руху переправою та обрати альтернативні маршрути.

Відомо, що рух по Новому мосту для пішоходів, мотоциклістів та велосипедистів вже начебто заборонений, оскільки ще 24 липня там встановили відповідні дорожні знаки.

Нагадаємо, що міст через Дніпро закрили ще 18 липня вночі, після перекриття виникли затори на дорогах об’їзду, і містяни почали шукати альтернативні шляхи, якими можна дістатися з одного берега на інший. Дніпряни ходять пішки, їздять на велосипедах та самокатах, декілька днів користувалися платним, а зараз і безкоштовним водним таксі, на яке з міського бюджету виділили два мільйони гривень.  а на ще з’явився намет для надання допомоги тим, кому важко під час спеки долати довгі дистанції.

У Дніпрі на три дні повністю перекриють Новий міст для пішоходів - рис. 1

Теги: