Прокуратура проводить експертизу Нового мосту у Дніпрі

У Дніпрі провели судову будівельно-технічну та товарознавчу експертизу Нового мосту. Про це повідомляє Відкритий.

9-го серпня працівники прокуратури Дніпропетровської області та Управління захисту економіки в Дніпропетровській області, Департамент захисту економіки Національної поліції України з метою проведення судової будівельно-технічної та товарознавчої експертизи здійснили огляд Нового мосту.

Допомагали у проведенні експертизи спеціалісти Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури та ТОВ «Український інститут сталевих конструкцій ім. В.М. Шимановського».

Прокуратура проводить експертизу Нового мосту у Дніпрі - рис. 1

Експертиза Нового мосту

Так, під час огляду з верхової сторони мосту, між вісями 40-39, 33-32, 26-25, 16-15 та 6-5 вирівнювального шару, монолітної частини тротуарного блоку та блоків тротуарних були відібрані та вилучені зразки бетону (керни) у кількості 15 штук, які направлено експерту для дослідження.

Прокуратура проводить експертизу Нового мосту у Дніпрі - рис. 2

Зразки бетону (керни)

Слід нагадати, що міст повністю перекрили в ніч з 17-го на 18-те липня в 00:05. Це виявилося необхідним заходом для проведення ремонтних робіт, щоб відкрити переправу через річку до Дня міста 14-го вересня, як і обіцяв Борис Філатов президенту під час недавнього візиту гаранта в Дніпро.

Зазначимо, що раніше вже проводилися незалежні експертизи переправи. Наприклад, з 19-го по 21-е липня дніпровські активісти провели інспекцію Нового моста з боку річки, а саме нижньої й верхньої частини споруди, а також перевірили хід виконання ремонтних робіт. Для того, щоб результати інспекції були більш наочними, активісти надали фото-підтвердження, а також короткий аналіз своїх спостережень. Вони відзначили, що дослідження проводила група фахівців, які мають відповідну освіту, кваліфікацію і досвід роботи у сфері будівництва та ремонту, зокрема й мостів.

Прокуратура проводить експертизу Нового мосту у Дніпрі - рис. 3

Покриття Нового мосту

Теги: