Прокуратура проводить експертизу Нового мосту у Дніпрі

У Дніпрі провели судову будівельно-технічну та товарознавчу експертизу Нового мосту. Про це повідомляє Відкритий.

9-го серпня працівники прокуратури Дніпропетровської області та Управління захисту економіки в Дніпропетровській області, Департамент захисту економіки Національної поліції України з метою проведення судової будівельно-технічної та товарознавчої експертизи здійснили огляд Нового мосту.

Допомагали у проведенні експертизи спеціалісти Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури та ТОВ «Український інститут сталевих конструкцій ім. В.М. Шимановського».

ekspertiza11

Експертиза Нового мосту

Так, під час огляду з верхової сторони мосту, між вісями 40-39, 33-32, 26-25, 16-15 та 6-5 вирівнювального шару, монолітної частини тротуарного блоку та блоків тротуарних були відібрані та вилучені зразки бетону (керни) у кількості 15 штук, які направлено експерту для дослідження.

1kern

Зразки бетону (керни)

Слід нагадати, що міст повністю перекрили в ніч з 17-го на 18-те липня в 00:05. Це виявилося необхідним заходом для проведення ремонтних робіт, щоб відкрити переправу через річку до Дня міста 14-го вересня, як і обіцяв Борис Філатов президенту під час недавнього візиту гаранта в Дніпро.

Зазначимо, що раніше вже проводилися незалежні експертизи переправи. Наприклад, з 19-го по 21-е липня дніпровські активісти провели інспекцію Нового моста з боку річки, а саме нижньої й верхньої частини споруди, а також перевірили хід виконання ремонтних робіт. Для того, щоб результати інспекції були більш наочними, активісти надали фото-підтвердження, а також короткий аналіз своїх спостережень. Вони відзначили, що дослідження проводила група фахівців, які мають відповідну освіту, кваліфікацію і досвід роботи у сфері будівництва та ремонту, зокрема й мостів.

ekspertiza12

Покриття Нового мосту

Теги: