Пророцтво ясновидиці, астролога та мага: коли закінчиться війна, яка доля Дніпра

Коли закінчиться війна? Яка доля спіткає Дніпро? Коли помре путін? Це хоче знати наразі кожен. Ми зібрали прогнози від різних експертів — ясновидиці, астропсихологині та мага-окультистки.

Відповіді в магічному світі шукав телеканал Відкритий

Ворожки, відьми, екстрасенси, маги, астрологи та нумерологи – зараз об’єднуються та спрямовують свою силу на перемогу України. Перш ніж ми познайомимо вас з нашими експертками, даємо відповідь на найголовніше запитання – коли в Україні закінчиться війна і ми переможемо, а ПЕРЕМОГА точно за нами – запевняють і ясновидиця, і астропсихологиня та і маг-окультистка.

 «Після 15 квітня ситуація прийме цікавий оборот: ворог не матиме вплив на ситуацію, її контролюватиме Україна. Ближче до Великодня або на Великдень буде 100 % зрозуміло, що за нами ПЕРЕМОГА. Але укладання миру, підписання документів буде в середині травня цього року», – вважає ясновидиця Катерина Сінчук.

«Звичайно ж, війну можна почати в один день, однак в один день її закінчити неможливо. Тому ми перейдемо до мирного життя у травні.  Але повне виведення російських військ – це вересень», – прогнозує ведична астропсихологиня Мирослава Барабаш.

«Буде шанс завершити війну до кінця квітня, початку травня. Це мої особисті знання. Починаючи з 20 квітня до 30 квітня. Можливий початок травня. Тобто, завершальні процеси розпочнуться у квітні. Але завершитись можуть – червень, липень», – розповіла маг-окультистка Наталя Ясинська.

А тепер – знайомтеся. Катерина Сінчук, ясновидиця, таролог та рунолог. Бачить майбутнє. Дає прогноз на кінець березня про те, яка доля Дніпра та області:

Катерина Сінчук

Катерина Сінчук

«Ми захищені, у нас сильні ангели-охоронці, багато людей молиться. Зараз над Дніпропетровщиною як купол», – каже ясновидиця Катерина Сінчук.

Бомбардування Дніпра не бачить й ведична астропсихологиня.

«Немає ні одного міста, якого б не торкнулися ці бомбардування, відповідно у нас у Дніпрі теж є таке. Але Дніпро не буде ні другим Харковом, ні другим Маріуполем. Тому, молимося і сподіваємось, що все так і буде – я теж у Дніпрі, мої друзі у Дніпрі, Дніпро – особливе та захищене місто», – про це кажуть зірки ведичній астропсихологині Мирославі Барабаш.

Мирослава Барабаш

Мирослава Барабаш

Мирослава Барабаш нагороджена державною та міжнародною нагородами за Мудрість та Духовний внесок у розвиток України. Радить тримати в душі спокій та молитися. Це прискорить перемогу. За її словами, Всесвіт завжди працює однаково: те, що ми віддаємо, те й отримуємо. Тому тримайте у душі гармонію та молитву.

А от маг-окультистка Наталя Ясинська бачить, що росія може напасти й ще на одну країну.

«Намагаються перестрибнути на найближчу країну біля нас. Це – Польща. Але в них нічого не вийде, їх дуже швидко провчать, буде поразка», – каже маг-окультистка Наталя Ясинська.

Наталя Ясинська

Наталя Ясинська

І наостанок, у країні рабів навіть планують заборонити передбачення карт Таро, які не пророкують їм перемогу. Це вкотре доводить – наші «сусіди» таки обісралися. Тим часом, наші дають прогноз – коли здохне путлер.

«Я так думаю чмо помре – 22 серпня», – пророчить ясновидиця Катерина Сінчук.

Віщує смерть ворогу й телеканал Відкритий.

Детальніше дивіться в репортажі Анни Гребенчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Певица Тина Кароль собрала 2 миллиона гривен для больницы в Днепре

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , , , ,