Ремонт Нового мосту у Дніпрі завершать достроково

Ремонтні роботи на Новому мосту будуть завершені раніше встановленого терміну. Про це розповів міський голова Дніпра на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Відкритий.

Сьогодні, 18-го серпня, міський голова Дніпра Борис Філатов оприлюднив допис, у якому він повідомив, що ремонт Нового мосту буде завершено достроково.

Ремонт Нового мосту у Дніпрі завершать достроково - рис. 1

«Коли ми завершимо міст (а ми його завершимо, і завершимо достроково, то я знаю куди подінуться усі міські «мостобудівники». Вони одразу ж перекваліфікуються у метробудівників, тому що кожний міський ідіот точно знає, як підривати тунелі», — написав міський голова на своїй сторінці.

Ремонт Нового мосту у Дніпрі завершать достроково - рис. 2

Також він звернув увагу на ситуацію, яка склалася у Стамбулі. Вчора, 17-го серпня, найбільше турецьке місто повністю накрило дощами. Стихія затопила підвали, вулиці та цілі райони. Опадів випало настільки багато, що ливнівки не впоралися зі своєю роботою. Наразі відомо, що через негоду загинули люди. Очільник Дніпра порівняв будівників Туреччини з українськими та сказав, що навіть високі технології не можуть гарантувати безпеки мешканцям.

«І навіть загинули люди. У Стамбулі. Місті з багатомільярдним бюджетом, розвиненою інфраструктурою та турецькими спеціалістами, відомими усьому світові, як найкращі будівники у світі», — написав він.

Слід нагадати, що за умовами парі голови держави Володимира Зеленського з очільником Дніпра Борисом Філатовим Новий міст у Дніпрі повинні відкрити до Дня міста, тобто 14-го вересня. До цього часу переправа повністю перекрита для громадського та приватного транспорту, тому що зараз на ній виконуються ремонтні роботи. Пізніше рух по Новому мосту заборонили й для велосипедистів і пішоходів, які все одно користувалися переправою, щоб дістатися на роботу та не гаяти час у заторах. З 17-го серпня їх почали пускати на Новий міст, але тільки за певним графіком: з 7:00 до 10:00, а також з 16:00 до 20:00.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Філатов відреагував на зйомки каналом Коломойського кіно про Новий міст.

Теги: