Філатов відреагував на зйомки каналом Коломойського кіно про Новий міст

Міський голова Дніпра Борис Філатов відреагував на зйомки телеканалу Коломойського 1+1  матеріалу про Новий міст у Дніпрі. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сторінку у Facebook Бориса Філатова.

Борис Філатов натякнув, що може багато розповісти про відомого олігарха.

«Шановні земляки, тут один телеканал вирішив зняти страшне кіно про міст і навіть шукає статистів. Будь ласка, репост, і знайдіть постраждалих, – написав, зокрема, він. – Нас всіх може чекати час дивовижних історій. Якщо хлопчик Боря заговорить, системно і з документами за 15 років, то у когось може почати висипатися борода», — пише Борис Філатов.

Філатов відреагував на зйомки каналом Коломойського кіно про Новий міст - рис. 1

Історія із Новим мостом триває вже давно, і навколо нього розгорнулося багато конфліктів інтересів. Відомо, що департамент благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради ще 3-го листопада 2016 року за результатами тендеру замовив ТОВ «Завод Майстер-Профі» капітальний ремонт автодорожнього мосту №2 через Дніпро на суму  177,79 мільйона гривень.

Колишній секретар міськради зазначає, що проєкт реконструкції мосту був розроблений ще колишньою владою Дніпра, однак тендер на роботи виграла компанія, яка є близькою до його батька Дмитра Мішалова.

«Від самого початку був проєкт, який підготував попередній склад міської ради. Це був один з небагатьох проєктів, який залишився у міській раді після зміни влади. Він був достатньо сирим і зробленим не якісно, тому що проєктанти не робили якісного інструментального обстеження, не зупиняли роботу мосту, не знімали покриття для розуміння того, що відбувається зсередини мосту. Одним з партнерів фірми, яка виграла тендер, є мій батько. Сума була 177 мільйонів гривень. Після того, як зняли покриття і побачили реальний його стан… були внесені зміни в проєкт, і загальна кінцева сума стала 249 мільйонів гривень. Для розуміння, Центральний міст — 36 950 квадратних метрів», — говорить В’ячеслав Мішалов.

У 2018 році директорам компанії генпідрядника і субпідрядника ремонту Нового мосту вручені повідомлення про підозру у привласненні бюджетних коштів у особливо великих розмірах. Прокуратура виявила розкрадання понад 10 млн гривень на ремонті Нового мосту.

Далі вже у 2019 році Новий міст повністю перекрили в ніч з 17-го на 18-те липня в 00:05. Це виявилося необхідним заходом для проведення ремонтних робіт, щоб відкрити переправу через річку до Дня міста 14-го вересня, як і обіцяв Борис Філатов президенту під час недавнього візиту гаранта в Дніпро.

Зазначимо, що раніше вже проводилися незалежні експертизи переправи. Наприклад, з 19-го по 21-е липня дніпровські активісти провели інспекцію Нового моста з боку річки, а саме нижньої й верхньої частини споруди, а також перевірили хід виконання ремонтних робіт. Для того, щоб результати інспекції були більш наочними, активісти надали фотопідтвердження, а також короткий аналіз своїх спостережень. Вони відзначили, що дослідження проводила група фахівців, які мають відповідну освіту, кваліфікацію і досвід роботи у сфері будівництва та ремонту, зокрема й мостів.

Філатов відреагував на зйомки каналом Коломойського кіно про Новий міст - рис. 2

Після цього, 9-го серпня працівники прокуратури Дніпропетровської області та Управління захисту економіки в Дніпропетровській області, Департамент захисту економіки Національної поліції України з метою проведення судової будівельно-технічної та товарознавчої експертизи здійснили огляд Нового мосту.

Теги: