Ресторатори Дніпра готові до повного локдауну, замість вибіркового карантину

Ресторатори Дніпра проти вибіркового карантину і готові до повного локдауну. Про це в інтерв`ю Відкритому розповів підприємець та активіст Роман Загоруйко.

Підприємці проти вибіркового карантину, і зазначають, що його придумали монополії.

«Ми навіть готові до посилення карантинних заходів та до повного локдауну. Але ми проти вибіркового карантину вихідного дня, який, на нашу думку, не змінить ситуацію з захворюваністю», — говорить Роман Загоруйко.

11 листопада на площі біля облдержадміністрації ресторатори протестували проти запровадження карантину вихідного дня. В акції взяло участь близько 300 людей -власники ресторанів та кафе, які виступають проти заборони працювати у вихідні.

«Ресторатори активно протестують протии рішень центральної влади щодо введення карантину вихідного дня, створюємо акції і плануємо наступні заходи, якщо нас не почують. Ми комунікуємо з місцевою владою, звертаємось до народних депутатів, до представників поліції і відкрито говоримо, що ми працюємо у вихідні» — пояснює Роман Загоруйко.

Також говорили про петицію проти карантину вихідного дня, яка за 3 дні зібрала необхідні 25 тисяч голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Підприємці Дніпра проти локдауну: ми ще віддаємо борги за оренду

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,