Підприємці Дніпра проти локдауну: ми ще віддаємо борги за оренду

Підприємці Дніпра проти локдауну на вихідні: ми ще віддаємо борги за оренду. Про це в інтерв`ю Відкритому говорили з підприємицею Наталією Ешонкуловою.

«Локдаун, який був навесні — це великий удар по підприємцям, багато з яких скоротились або взагалі закрились. Ми проти карантину вихідного дня, тому що більшу частину прибутку підприємці Дніпра отримують саме у вихідні дні. Ми впевнені, що введення карантину вихідного дня не змінить ситуацію з поширенням коронавірусу, бо люди не сидять вдома, а ходять в продуктові магазини та їздять громадським транспортом», — говорить Наталія Ешонкулова.

Підприємці Дніпра активно протестують проти рішень центральної влади щодо введення карантину вихідного дня та просять захисту у місцевої влади.

«Приватні підприємці готові до розумних заходів безпеки, але не до локдауну. Керівництво країни не розуміє, що головна стаття видатків підприємця – це орендна плата. Ми ще навесні звертались до центральної влади і нас впевнили, що оренда під час карантину відміняється, але потім з’явилась нова  редакція закону, в яку внесли лише рекомендацію орендодавцям про розгляд зміни тарифів оренди під час карантину. Більшість орендодавців не змінили оплату, тому деякі бізнесмени Дніпра ще досі розраховуються з боргами за весінню оренду під час простою», —  пояснює Наталія Ешонкулова.

Також говорили про те, що держава не передбачила ніякого механізму компенсації для тих, хто змушений згорнути свій бізнес.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дніпряни організували онлайн-забіг, щоб врятувати хлопчика від смертельної недуги

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,