Режисер Валерій Гриценко: у Дніпрі складно знімати документальні фільми | Відкритий

Режисер Валерій Гриценко: у Дніпрі складно знімати документальні фільми

В Україні в цілому та у Дніпрі зокрема є певні проблеми зі створенням художніх фільмів та документальних стрічок. Попри загальну думку, брак фінансування не є головною проблемою. Треба мати ідеї для зйомок. Про це у програмі “Шах і мат” на Відкритому розповів режисер та телеведучий Валерій Гриценко.

Валерій багато років працює у дніпровській телевізійній журналістиці. У той же час мріяв створити власне документальне кіно. Ідея зняти фільм про життя українців у Польщі з`явилася у 2015 році. І зараз Гриценко її реалізував.

“Можливо, я повернусь…” – режисерський дебют Валерія Гриценка. Фільм транслювали на телеканалі Відкритий, стрічку також презентували на кінофестивалі.

Окрім самого фільму обговорили загальний стан української документалістики.

Програма “Шах і мат” вийшла у незвичному форматі. Разом з Валерієм Гриценком дистанційно поспілкувались з героєм фільму, українським боксером Олександром Стрецьким, який став Міжнародним чемпіоном Польщі. Також під час розмови переглянули фрагмент стрічки “Можливо, я повернусь…”.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: в Днепре изменили адрес гостиницы “Астория”.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги:

Оцените этот материал: