У Дніпрі поліція готується до погіршення криміногенної ситуації, — Володимир Богоніс

У Дніпрі та області під час карантину поліція посилює заходи із протидії злочинності. Про це в ефірі програми «Шах і мат» на Відкритому заявив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області Володимир Богоніс.

Із початком карантину в Україні правоохоронні органи перейшли на посилений варіант несення служби. Співробітники поліції забезпечені засобами індивідуального захисту — медичними масками, перчатками, антисептиками.

У перші дні карантину у Дніпропетровській області спостерігалося зниження рівня злочинності приблизно на третину. Однак, за словами Володимира Богоніса, у зв`язку із поглибленням економічної кризи, правоохоронці готуются до сплеску злочинності. У першу чергу це стосується крадіжок та грабежів. Для охорони правопорядку залучаються додаткові сили. У тому числі нести службу будуть громадські формування.

Разом з санепідемслужбою поліція виявляє тих, хто мав контакти із зараженими коронавірусом і робить приписи на самоізоляцію. Також правоохоронці складають адмінпротоколи у зв`язку із недотриманням режиму карантину та санітарної безпеки.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: