Робітники заводів Коломойського вийшли на мітинг вимагати пільгові тарифи

Під будівлею «Укренерго» в Києві зібралися співробітники Запорізького та Нікопольського заводів феросплавів, а також ПАТ «ДніпроАзот». Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу ПАТ «ДніпроАзот».

За інформацією прес-служби, головна вимога мітингувальників — надати знижені пільгові тарифи на електроенергію для цих підприємств.

Напередодні Окружний адміністративний суд Києва відмовив Нікопольському заводу феросплавів у задоволенні клопотання про припинення дії постанови Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ) №1411 від 12-го липня. Цією постановою комісія затвердила новий тариф на послуги з передачі електроенергії «Укренерго» з 1-го серпня.

Нікопольський завод феросплавів 22-го липня звернувся з позовом до суду про скасування нового тарифу «Укренерго».

«У суду відсутні на даній стадії підстави стверджувати про очевидну протиправність зазначеного рішення суб’єкта владних повноважень і порушенні прав або інтересів заявника таким рішенням», — цитує прес-служба «Укренерго» ухвалу суду.

У компанії заявили, що новий тариф не покриває витрати «Укренерго» в умовах нового ринку електроенергії: в ньому не враховані витрати на покупку послуг генерувальних компаній для балансування енергосистеми та компенсації витрат держпідприємства «Гарантований покупець» на покупку електроенергії поновлюваних джерел енергії за «зеленим» тарифом.

Акціонерне товариство «Нікопольський завод феросплавів» вже звертався до Окружного адміністративного суду Києва з позовом про припинення дії постанови, яка встановила попередні тарифи для «Укренерго» на передачу електроенергії та послуг диспетчерського управління на друге півріччя 2019 року. Про оскарження постанови Окружного адміністративного суду Києва повідомляли «Укренерго», НКРЕКУ і держпідприємство «Гарантований покупець». Виробники «зеленої» енергії також відзначали, що оскаржать рішення суду про тарифи «Укренерго».

Запорізький і Нікопольський заводи феросплавів та ПАТ «ДніпроАзот» пов’язують із колишнім головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації, олігархом Ігорем Коломойським.

IMG 6c2a839f6c6bd76ab532bba20b85f46e V

Нагадаємо, раніше ми писали, що жителі Дніпропетровської області можуть залишитися без природного газу через збільшення боргу.

Теги: