СБУ закрила кримінальну справу про держзраду, у якій фігурував Портнов

Служба безпеки закрила кримінальне провадження про державну зраду, у якому згадувався колишній радник Віктора Януковича Андрій Портнов. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на телеграм-канал Портнова.

У листі прокуратури Автономної Республіки Крим повідомляється, що 15-го серпня кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення за частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу України (державна зрада) закрито у зв’язку з відсутністю в діянні складу кримінального злочину.

Крім того, у прокуратури немає проваджень, в яких Портнов має процесуальний статус підозрюваного чи обвинуваченого. Лист СБУ свідчить про те, що Портнову про підозру не повідомляли і в розшук не оголошували.

«Фейкові зусилля Порошенка прив’язати мене до справи про держзраду і нібито мою участь в окупації Криму отримали своє процесуальне завершення. Кримінальну справу закрито», — написав Портнов.

Нагадаємо, Головне управління СБУ у Криму проводило розслідування справи про державну зраду, в межах якої перевіряло причетність Портнова до підготовки документів, які сприяли окупації Криму. 2-го серпня Печерський районний суд Києва задовольнив позов Портнова про захист честі та гідності й вирішив стягнути з Міністерства юстиції та Держказначейства майже 7 мільйонів гривень на його користь.

Нагадаємо, раніше ми писали, що готелі та санаторії чекають масштабні перевірки після пожежі в Одесі.

Теги: