Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»?

Сьогодні до медіа-центру телеканалу  «Відкритий» завітали керівник технічного музею «Машини часу» Михайло Прудніков, ретро-колекціонер Олексій Прокоф’єв і директор Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М.Свєтлова Ольга Матюхіна. Що саме очікує на відвідувачів музею впродовж наступних місяців, вони розповіли під час нашої прес-конференції.

Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»? - рис. 1

Михайло Прудніков розповів, що в лютому і березні в музеї відбудеться виставка «Незвичне в звичному», де всі бажаючі зможуть ознайомитися з винятковими для простого ока предметами. Також на відвідувачів чекатимуть ще дві виставки — «Ретро-друзі» і «Секрети шин».

Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»? - рис. 2

«Виставка «Ретро-друзі» буде присвячена старим автомобілям із колекції родини Прокоф’євих. Її проведе для всіх бажаючих Олексій. Також відвідувачі зможуть взяти участь в такій акції: треба буде обрати найбільш популярний із ретро-експонатів та запропонувати нову назву для музею. Переможець отримає подарунковий сертифікат», — каже Михайло Прудніков.

Колекціонер Олексій Прокоф’єв розповів про зібрання автомобілів, яке збирала його родина протягом часу. Особливу увагу він приділив німецькому авто марки DKW.

«Назва цієї машини в Радянському Союзі розшифровувалась як «дерево-клей-вода», оскільки кузов машини був зроблений із дерева. На реставрацію транспортного засобу я витратив 5 років, бо дуже важко знайти сьогодні деталі і комплектуючі», — поділився досвідом Олексій.

Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»? - рис. 3
Ольга Матюхіна в свою чергу продемонструвала унікальний альманах «Дніпропетровський шинник» з фондів бібліотеки імені Свєрдлова і зазначила: «Головними ресурсами бібілотеки під час спіробітництва з музеем «Машини Часу» були не тільки каталоги, але й люди, що працюють в бібліотеці».

Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»? - рис. 4
Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»? - рис. 5

Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»? - рис. 6

Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»? - рис. 7

Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»? - рис. 8

Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»? - рис. 9

Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»? - рис. 10

Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»? - рис. 11

Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»? - рис. 12

Що незабаром очікує на відвідувачів музею «Машини Часу»? - рис. 13
Нагадаємо, що раніше в Дніпрі відбувся міжмузейний проект «Авто-культура».

Теги: