У Дніпрі стартував Всеукраїнський літературний конкурс «Dnipro-Book-Fest» | Відкритий

У Дніпрі стартував Всеукраїнський літературний конкурс «Dnipro-Book-Fest»

«Dnipro-Book-Fest» – це перший конкурс Дніпра серед прозових україномовних видань, який успішно набирає популярність по всій Україні. Детальніше про фестиваль розповіли організатори в прес-центрі Відкритого

Вперше цей конкурс був проведений у 2018 році і в ньому брали участь багато авторів з різних регіонів України. Серед них зустрічалися і відомі письменники. Підсумки конкурсу підводили в вересні минулого року у форматі фестивалю. За три дні заходу учасники відвідали круглі столи, обмінялися досвідом і ознайомилися з нашим містом, так як більшість з них були в Дніпрі вперше.

Такий конкурс дає можливість жителям міста познайомитися ближче із сучасною українською прозою і відкрити для себе нових авторів. За словами організаторів, завдяки цьому заходу відбувається поповнення фондів бібліотек (на даний момент автори подарували понад 1000 книг).

Конкурс триватиме до 31 березня. Організатори запрошують авторів спробувати свої сили в чотирьох номінаціях: дитяча література (проза), прозові твори (романи, повісті), книга-переклад творів світової літератури українською мовою і кращий дизайн книжкової обкладинки. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Дніпровської центральної міської бібліотеки. За словами координаторів проекту, на даний момент вже подано велику кількість заявок.

Більш того, в рамках цього конкурсу проходить акція «Подаруй книгу фронту». Автори, які бажають підтримати українських солдат, відправляють їм свої книги. За час акції було передано понад 60 книг.

Нагадаємо, у Дніпрі почали навчати військових психологів за унікальною програмою.

Теги:

Оцените этот материал: