У Дніпрі стартував Всеукраїнський літературний конкурс «Dnipro-Book-Fest»

«Dnipro-Book-Fest» — це перший конкурс Дніпра серед прозових україномовних видань, який успішно набирає популярність по всій Україні. Детальніше про фестиваль розповіли організатори в прес-центрі Відкритого

Вперше цей конкурс був проведений у 2018 році і в ньому брали участь багато авторів з різних регіонів України. Серед них зустрічалися і відомі письменники. Підсумки конкурсу підводили в вересні минулого року у форматі фестивалю. За три дні заходу учасники відвідали круглі столи, обмінялися досвідом і ознайомилися з нашим містом, так як більшість з них були в Дніпрі вперше.

У Дніпрі стартував Всеукраїнський літературний конкурс «Dnipro-Book-Fest» - рис. 1

Такий конкурс дає можливість жителям міста познайомитися ближче із сучасною українською прозою і відкрити для себе нових авторів. За словами організаторів, завдяки цьому заходу відбувається поповнення фондів бібліотек (на даний момент автори подарували понад 1000 книг).

У Дніпрі стартував Всеукраїнський літературний конкурс «Dnipro-Book-Fest» - рис. 2

Конкурс триватиме до 31 березня. Організатори запрошують авторів спробувати свої сили в чотирьох номінаціях: дитяча література (проза), прозові твори (романи, повісті), книга-переклад творів світової літератури українською мовою і кращий дизайн книжкової обкладинки. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Дніпровської центральної міської бібліотеки. За словами координаторів проекту, на даний момент вже подано велику кількість заявок.

Більш того, в рамках цього конкурсу проходить акція «Подаруй книгу фронту». Автори, які бажають підтримати українських солдат, відправляють їм свої книги. За час акції було передано понад 60 книг.

Нагадаємо, у Дніпрі почали навчати військових психологів за унікальною програмою.

Теги: