Схуднути без силових навантажень: дніпровська тренерка про силу розтяжки

Це гарний спосіб схуднути без силових навантажень, покращити гнучкість хребта, позбутися болю в спині та зменшити ризик травмування. Усе це чудодійні сили розтяжки.

Про них розповіла в пресцентрі Відкритого дніпровська майстриня спорту з художньої гімнастики Ірина Любімова.

Літо зовсім скоро, а легкий відкритий одяг ще ближче. Це означає, що жінки і чоловіки все активніше намагаються привести тіло у форму. Для цього використовують і небезпечні голодування, і виснажливі фізичні навантаження. Проте для тих, хто не любить піднімати гантелі чи прокидатися на ранкову пробіжку, теж є цікава пропозиція – розтяжка. Професіонали цієї справи переконують, що розтягування тіла не тільки допоможе позбутися зайвих кіло, а й позитивно вплине на роботу м’язів і стан хребта.

«Розтяжка корисна для будь-якої людини. Для спортсмена – це рухливість тіла. Вони відчувають себе більш впевнено у виконанні будь-яких елементів, навіть якщо займаються зовсім іншим видом спорту. Для звичайної людини, не пов’язаної із професійним спортом, розтяжка дозволяє захиститися при травматизації, при випадковому падінні. Підготовлений ​​м’яз вміє вчасно скоротитися і розтягнутися, що дозволяє йому не пошкодитися», — каже Ірина Любімова.

DSC 4012

Перед заняттями розтяжкою необхідно розім’яти тіло, щоб уникнути пошкоджень. Тренуватися рекомендовано в теплому одязі, адже холодний м’яз легко травмувати. Щоб правильно виконувати вправи зі стречінгу краще звернутися до тренера.

«Виконуйте елементарні вправи кожного ранку. Розминайте шию, плечі, робіть нахили. Ви відчуєте, як з кожним разом вам стає легше. І головне пам’ятати – «дере’вяних» людей не буває. Просто комусь для шпагату знадобиться місяць тренувань, а комусь півроку. Проте все залежить від бажання».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: На Днепропетровщине стартовала реконструкция современного спортивного стадиона | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,