Одна з найтитулованіших гімнасток світу приїде до Дніпра: яка мета її візиту?

Дніпропетровщина готується приймати один з наймасштабніших спортивних заходів  – Кубок України з художньої гімнастики.

Про цю подію та особливості її проведення в 2021 році розповіли в пресцентрі Відкритого президентка Дніпропетровської обласної федерації художньої гімнастики Ірина Грицай та президентка Всеукраїнського благодійного фонду «Мірозданіє» Катерина Панченко.

Уже 2 березня до Дніпра з’їдуться 250 гімнасток з усіх куточків України. Оцінюватимуть їх 35 суддів національної та міжнародної категорії. Серед них, тренерка української збірної,  єдина радянська гімнастка, яка двічі була абсолютною чемпіонкою світу, жінка-легенда – Ірина Дерюгіна.

«Ми дуже довго та відповідально готувалися до цієї події. Адже це перший масштабний чемпіонат, який пройде в області з початку пандемії. Дівчата будуть боротись в багатоборстві, в індивідуальних та групових вправах. Буде дві вікових категорії: юніорки (13-15 років) і сеньйорки (16+). Вони будуть виборювати звання кандидата в майстри спорту та майстра спорту. Є гімнастки, які здобули ці титули раніше. Але для них Кубок України – це чергова можливість підтвердити свій рівень та продемонструвати нові спортивні досягнення», — каже Ірина Грицай.

11 2

Організатори кажуть, що в цьогорічних змаганнях є і неприємна особливість – відсутність вболівальників на глядацьких трибунах. У зв’язку з карантинними обмеженням, у залі будуть присутні лише учасниці, тренери та судді. Не дозволено знаходитися на чемпіонаті навіть батькам. Вони будуть вболівати за своїх дітей в онлайн-режимі. Спортсменкам же залишається підтримувати одна одну, не зважаючи на конкуренцію.

Президентка Дніпропетровської обласної федерації художньої гімнастики Ірина Грицай додала, що змагання проходитимуть у новій сучасній залі, яка відповідає всім міжнародним стандартам. У цьому велика заслуга благодійного фонду «Мірозданіє».

«Підтримка різних спортивних напрямів, у тому числі й гімнастики, є дуже важливою для діяльності нашого фонду. Адже чим краще розвиватиметься спорт у нашому регіоні, тим більше бажаючих, у першу чергу дітей, буде залучатися до різних секцій, гуртків тощо. Ми будемо намагатися створювати найкомфортніші умови для занять і таким чином пропагандувати любов до здорового способу життя», — коментує Катерина Панченко.

22

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре начался новый сезон Детской лиги Дзюдо | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,