Скільки буде коштувати у Дніпрі харчування учнів початкових класів

Скільки буде коштувати у новому навчальному році 2019-2020 харчування для школярів молодших класів. Про це повідомляє Відкритий.

Відповідно до Програми розвитку освіти в місті Дніпрі на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 07.09.2016 №11/13 (зі змінами), у всіх закладах загальної середньої освіти міста Дніпра учні 1-4-х класів забезпечуються безкоштовним одноразовим харчуванням коштом місцевого бюджету у розмірі 100% від вартості харчування.

Вихованці груп продовженого дня забезпечуються одноразовим харчуванням безоплатно у відсотках чисельності групи за списком: 10 – у повному обсязі; 15 – на половину вартості. Визначення осіб з-поміж вихованців групи подовженого дня, батьки яких звільняються від плати за харчування, здійснюється за рішенням педагогічної ради закладу освіти.

Це рішення приймається в залежності від наявності дітей, які користуються пільгами у харчуванні. Спираючись на Закон України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 2-го лютого 2011 №116, 100% безкоштовно мають право харчуватися такі категорії школярів:

  • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах;
  • учні 1-4 класів із сімей, які отримають допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Вартість одноразового харчування у 2019 році коштом бюджетних коштів для учнів 1-4-х класів становить 19,03 грн; для вихованців груп подовженого дня – 23,68 грн (100%), 11,84 грн (50%).

Перебування учнів у групі продовженого дня, що функціонує в межах фактичної мережі груп та контингенту вихованців, затверджених відповідним рішенням виконкому Дніпровської міської ради, є безоплатним.

otvet departamenta

Раніше ми писали, що у школах влаштують сучасні лінії роздачі гарячого харчування, які облаштовані за принципом «шведського столу». Школярам нададуть право вибору свого раціону. Щоденно у меню будуть представлені різноманітні страви, які повинні привабливо виглядати та чудово смакувати, щоб у дітей було бажання обирати здорове харчування.

Теги: