Скільки грошей мер Дніпра Філатов перерахував блогеру Шарію за піар

Після кількох критичних відео блогера Анатолія Шарія стосовно будівництва Нового мосту, міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив, що перерахував йому певну суму грошей. Як повідомляє Відкритий, Шарій розказав, скільки коштів перерахував йому мер Дніпра.

На цьому тижні, 7-го серпня, Борис Філатов повідомив, що «дякує» блогеру Шарію за безкоштовний піар.

Скільки грошей мер Дніпра Філатов перерахував блогеру Шарію за піар - рис. 1

У свою чергу Шарій розповів, хто його спонсорує.

«Вперше я скажу, хто мене спонсорує, завдяки кому ми можемо собі спокійно працювати. Це люди з Дніпра, це люди достатньо відомі», — сказав у своєму відео Шарій.

Після він наводить фрагмент з відео Бориса Філатова.

«Окрему подяку я хотів би висловити Анатолію Шарію. Толя, велика вдячність! Ти, як добросовісний літературний критик, після кожного мого відеоблогу залишаєш розгорнуту рецензію, і це дає мені серйозне просування в YouTube», — говорить мер Дніпра.

Шарій ставить під сумнів, що його відео просувають Бориса Філатова в YouTube.

«Стосовно того, що дає просування в YouTube — сумніваюся. Я порівнював перегляди до мого відео і після мого відео. Коментарів, що ображають тебе, це додало», — говорить Шарій.

Борис Філатов повідомив, що перерахував Шарію кошти.

«Кращого піар-агента, ніж ти, мені не вдалося б знайти. Тому — окрема від мене вдячність і лови гроші. Я зі своєї карти відправив», — сказав мер Дніпра.

Шарій говорить, що Борис Філатов надіслав йому п’ятдесят євро.

«Я перевірив, дійсно прийшло п’ятдесят євро. Тут з вирахуванням виходить. Дякую Борису Філатову. Ці гроші я прямо сьогодні витрачу на «морошку» й на восьминожків. Повечеряю як людина, отримавши такі гроші… Тепер ви знаєте, хто підтримує нашу діяльність», — підсумовує Шарій.

Скільки грошей мер Дніпра Філатов перерахував блогеру Шарію за піар - рис. 2

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що секретар Дніпровської міськради у 2016-17 роках В’ячеслав Мішалов записав відеозвернення, у якому критикує Бориса Філатова за роботи з реконструкції Нового мосту.

Теги: