Студентів Дніпра навчають ефективно працювати онлайн – проректор Володимир Момот

Студентів Дніпра навчають ефективно працювати у віддаленому та комбінованому форматі. Про це в інтерв`ю Відкритому розповів професор кафедри інноваційного менеджменту, проректор з міжнародної діяльності університету імені Альфреда Нобеля Володимир Момот.

З початку впровадження карантину 63% великих бізнесів пішли на «віддалену роботу», при цьому 48% середніх і 42% малих підприємств не змінювали форму роботи при карантині.

«Я досліджував зміни у роботі українських підприємств під час карантину. Наприклад, у вересні 2020 року, 23% роботодавців хотіли продовжувати віддалену роботу, 45% хотіли повернутися до звичного формату, а 32% замислюються над оптимальним поєднанням форматів. Я вважаю, що ми повинні змінюватись і бути гнучкими до нової реальності і життя під час пандемії та обирати оптимальний варіант роботи», — розказує Володимир Момот.

Також говорили про переваги та недоліки віддаленого, звичайного та комбінованого форматів роботи на думку роботодавців та робітників.

«Студентів ми навчаємо ефективно працювати у віддаленому та комбінованому форматі: викладаємо тайм-менеджмент і надаємо знання про необхідні інструменти для зручної роботи під час карантину», — пояснює Володимир Момот.

Також говорили як вплине досвід життя під час пандемії на подальше життя України та світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дніпряни організували онлайн-забіг, щоб врятувати хлопчика від смертельної недуги

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,