Дніпряни організували онлайн-забіг, щоб врятувати хлопчика від смертельної недуги

Дніпряни організували онлайн-забіг «Крок до мільйона», щоб врятувати хлопчика від смертельної недуги, який пройшов 7-го та 8-го листопада. Про це в інтерв`ю Відкритому розповіли ініціаторка забігу Світлана Ліщинська та ініціаторка збору 1-го мільйону гривень для спасіння 1-річного Єлисея Валерія Іноземцева.

Єлисей Зеленський з Бахмута страждає від смертельної недуги: спінальної-м’язової атрофії 1-го типу. Це генетичне захворювання одне з найрідкісніших, воно призводить до поступової атрофії всіх м’язів. Врятувати дитину може укол вкрай дорогих ліків Zolgensma. Вартість препарату становить 62 мільйони гривень. Зібрати таку велику суму можуть тільки десятки тисяч людей.

«Батьки маленького Єлисея стукали у всі двері та не зупинялись через попередні відмови фондів. Щоб дати хлопчикові шанс вижити, до зборів необхідної суми приєднався благодійний фонд Kiddo. Головна мета організаторів — допомогти не лише одному Єлисею, а й привернути увагу до проблем дітей з рідкісними захворюваннями», — говорить Світлана Ліщинська.

Дніпряни організували онлайн-забіг, щоб врятувати хлопчика від смертельної недуги - рис. 1

Кіддо організував онлайн-забіг «Крок до мільйона», який пройшов 7-го і 8-го листопада. Цей проєкт охопив близько 30 міст України і навіть вийшов за її межі: в ньому беруть участь благодійники з інших країн.

Проєкт «Крок до мільйона» створений не для змагання професійних спортсменів, а для об’єднання небайдужих сердець. Його ініціаторами виступила група бігунів на чолі зі Світланою Ліщинскою та Валерією Іноземцевою.

Дніпряни організували онлайн-забіг, щоб врятувати хлопчика від смертельної недуги - рис. 2

«Ми шукали формат масового заходу, до якого в умовах карантину зможуть приєднатися якомога більше учасників. Так виникла ідея загальнонаціонального онлайн-забігу. Поєднувати спорт з благодійністю — це відмінна ідея. Перший забіг стартував у Дніпрі на Набережній Перемоги», — розповідає Валерія Іноземцева.

Автори передбачили можливість пожертвувати кошти для всіх бажаючих. Для цього створили функцію «Не біжу, але допоможу».

Також з Валерією та Світланою говорили про культуру благодійності в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Чи може повноцінний шкільний обід у Дніпрі коштувати 30 грн

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,