Сучасну злітно-посадкову смугу аеропорту у Дніпрі зведуть державним коштом – Дмитро Кисилевський

1 млрд грн– на будівництво 3,2 км сучасної злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Дніпро». Головна умова – Верховна Рада має прийняти у другому читанні проєкт Держбюджету-2020. Про це у пресцентрі Відкритого повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

«Коли  Уряд вперше виніс проєкт бюджету до Верховної Ради, там був дивний рядок: будівництво чи реконструкція аеропорту – сума нуль. Тобто рядок є, а грошей – катма. Тому ми, депутати Дніпропетровської області, сконцентрувалися на наповненні цього рядка грошима. Для цього ми об’єдналися: тільки мажоритарників – 17, а ще більше за – списками. І всі ми прагнемо, щоб у наших виборців був аеропорт», – зазначив Дмитро Кисилевський.

Зокрема, депутати домоглися, щоб 18 жовтня з правкою про будівництво смуги Рада прийняла проєкт Держбюджету-2020. Щоправда, це тільки в першому читанні.

«Це ще не перемога, адже попереду друге читання. Також ще треба буде боротися, щоб гроші не зникли і були вчасно виділені. Це початок великого шляху», – наголосив заступник голови комітету.

Нагадаємо, проєкт модернізації Міжнародного аеропорту «Дніпро» презентували президенту Зеленському в липні 2019-го. Найбільш оптимальним визнали будівництво сучасної злітно-посадкової смуги на місці старої.

Обладнають також новий перон, руліжні доріжки, термінали, інфраструктуру. Орієнтовна вартість реконструкції – 2,9 млрд грн.

В аеровокзальний комплекс міжнародного дніпровського аеропорту готовий інвестувати харківський бізнесмен Ярославський.

Теги: