Суд заарештував власника одеського готелю, у якому загинули дев’ять осіб

Київський районний суд Одеси заарештував Вадима Чорного — власника одеського готелю «Токіо Стар», де внаслідок пожежі загинули дев’ять осіб. Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби суду.

Вадима Чорного, якого підозрюють у порушенні вимог пожежної безпеки (частина 2 стаття 270 Кримінального кодексу України), заарештували на два місяці без права внесення застави. Термін 60 діб рахують з моменту затримання, тобто з 17-го серпня. Таким чином, арешт припинить свою дію 15-го жовтня. Головний рабин Одеси та півдня України Авроом Вольф під час судового засідання пропонував взяти власника готелю на поруки. Але суд відхилив таку пропозицію.

«У 2009 році підозрюваним у нежитлових приміщеннях було створено готель «Токіо Стар». Надалі вищевказані приміщення надавались у добове користування особам за певну плату», — сказано в повідомлені.

Напередодні суд не зміг обрати запобіжний захід Чорному. Власник готелю звернувся до суду з клопотанням про відвід судді. Він пояснив це тим, що у 2015 році, коли він був редактором інтернет-видання, опублікував критичну статтю зі згадуванням теперішнього голови суду. Клопотання про відвід було відхилено.

gschs 4

Нагадаємо, 17-го серпня уночі один з одеських готелів охопило полум’я, внаслідок чого постраждали люди. Подію прокоментував Президент України Володимир Зеленський.

ДБР веде розслідування проти рятувальників, які не виконували свої обов’язки належним чином, що призвело до масштабної трагедії в одеському готелі.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив негайно розпочати масштабні перевірки готелів та санаторіїв після пожежі в Одесі.

В одеському готелі під час пожежі загинули мешканці різних міст, серед них був один дніпрянин.

Теги: