Супердифузійна мембрана: особливості покрівельної плівки

Використання покрівельних плівок в будівництві дахових споруд – це справжній прорив сучасних технологій, що дозволив продовжити термін служби даху та забезпечити його захист від опадів та вологи. Ці сучасні покрівельні плівки виконують гідроізоляційну функцію, але значно краще, аніж звичний гідробар’єр.

Супердифузійна мембрана: особливості покрівельної плівки - рис. 1

Яка перевага використання супердифузійної мембрани

Розвиток будівельних технологій не тільки дозволив отримати нові унікальні можливості при облаштуванні дахових споруд, але й робити їх краще захищеними від зовнішніх впливів. З кожним роком можливості захисту покрівлі від опадів покращуються та вдосконалюються, і тепер можна зробити так, що дах буде протягом довгих років, а то й десятиліть, витримувати вплив опадів і при цьому зберігати свою функціональність.

Застосування в будівництві вашого даху супердифузійної мембрани дозволить:

  • Замінити відразу два види покрівельних плівок – гідробар’єру та вітробар’єру.
  • Покращити ізоляційні характеристики конструкції за рахунок створення додаткового простору для теплоізоляції, адже сама мембрана може укладатися на настил, дошки, теплоізоляційний матеріал.
  • Збільшити термін служби дерев’яних частин конструкції та шару теплоізоляції, до того ж можна буде уникнути необхідності обробки дерева хімічними консервантами.
  • Пришвидшити процес монтажу та збільшити товщину шару утеплення.
  • Не боятися зовнішніх проявів середовища та безпосереднього впливу на покрівлю, адже мембрани не бояться високої температури, променів сонця та інших негативних факторів.

Структура: скільки шарів має мембрана?

Сучасні мембрани можуть мати таку кількість шарів в своїй структурі:

  • Два.
  • Три.
  • Чотири.

Виготовлені ці плівки із поліпропілену, а багатошаровість дозволяє матеріалу стати міцним, гнучким, водостійким та довговічним. Зовнішній шар відповідає за забезпечення УФ-стабілізації, відштовхує вологу, бруд, пил та захищає від вітру. Внутрішній шар має дифузійні якості.

Які основні сфери застосування?

Застосування таких плівок на сьогодні не являється чимось унікальним, а швидше універсальним, оскільки воно актуальне при:

  • зведенні стін та даху,
  • будівництві мансардних приміщень,
  • облаштування вентильованих фасадів.

Підсумувавши, можна сказати, що супердифузійні мембрани доцільно застосовувати в будь-якому будівництві, де важливо забезпечити гідроізоляцію утеплювача, та тим самим подовжити термін безперебійної служби споруди.

Декілька порад від компанії «С-Кровля»

При використанні покрівельних плівок можуть бути свої особливості, рекомендовані безпосередньо виробниками. А оскільки вибором  та покупкою часто займаються звичайні домовласники, які не знають всіх даних про будівельні матеріали та комплектуючі для даху, доречними для них можуть стати поради професійних будівельників.

Сайт працює у сфері продажу покрівельних матеріалів, комплектуючих та аксесуарів, а також має величезний практичний досвід у сфері зведення дахових споруд різної складності. Саме тому ми можемо давати корисні та перевірені поради свої потенційним покупцям щодо того, як правильно обрати та купити супердифузійні мембрани.

Не забувайте, що певні види мембран потрібно монтувати в залежності від направленості паропроникнення, в іншому випадку взамін захисту утеплювача можна отримати протилежний результат.

Доцільно використовувати такий вид плівок для дахів з металевої черепиці, фланцевої черепиці та профнастилу. Металеві покриття більше нагріваються, тому при зміні температур може виникати ще більше конденсату.

Свій вибір мембрани слід робити, опираючись на вибір конкретних характеристик: щільності, паропроникнення та найвищої температури експлуатації.

Супердифузійна мембрана: особливості покрівельної плівки - рис. 2

Що треба знати про монтаж?

Насправді монтажний процес досить простий, а тому займає не так і багато часу. Коли ви маєте у своєму розпорядженні якісний матеріал, залишається виконати його правильну укладку. Саме ці два фактори, якість виробу та правильний монтаж, гарантують досягнення оптимального ефекту від використання даного покрівельного аксесуару.

Про саму укладку мембрани варто знати, що:

  • Супердифузійні мембрани укладаються на сам шар утеплювача.
  • Для закріплення плівок використовуються спеціальні скоби або нержавіючі цвяхи, що мають плоскі капелюшки.
  • Плівка повинно укладатися назовні тією стороною, що має написи.
  • Нахлист має бути таким, як позначено пунктиром, що наноситься безпосередньо під час виготовлення продукції.

Якщо ви зацікавлені в захисті всіх шарів покрівельного пирога, в особливості утеплювача, попіклуйтесь завчасно та оберіть супердифузійну мембрану хорошої якості. Захищаючи шар утеплювача, ви тим самим подовжите термін комфортного перебування в житлі, а також саму експлуатацію всієї дахової конструкції.

Теги: , , , ,