Відео няня: нагляд за дитиною нового формату

Можливість бачити і чути свого малюка на відстані, одночасно  займаючись своїми справами, мабуть, найбільша мрія кожної мами. Ретельний догляд за малюком  на відстані можливий завдяки відео няні. Відео няня забезпечує пряму трансляцію в кімнаті перебування малюка. На щастя, таку можливість може надати компанія IPnet.

IPnet – є лідером на ринку України з надання послуг телекомунікацій. Компанія працює на ринку ще з 2001 року і заслужила довіру багатьох українців. Її розвиток  не стоїть на місці, адже вона постійно вдосконалює свої послуги і додає багато нових, черпаючи досвід у зарубіжних партнерів.

видео няня - видеоняня

Компанія IPnet надає послуги якісного цифрового телебачення, швидкісного Інтернету, дозволяє підключити охоронні системи захисту, відео няню, догляд за домашніми тваринами, за квартирою та багато іншого. Особливістю послуг компанії IPnet є те що, якість зображення і звуку під час користування послугами компанії здійснюється за новими технологіями та на найвищому рівні. Можливість переривання зв’язку або відсутність обіцяної послуги виключена. Також користувачам пропонуються вигідні пакети за низькими цінами.

Однією з можливостей IPnet є користування відео нянею. Компанія гарантує комфортне та безпечне дозвілля малюка, а також легке і системне управління відеокамерою. Підключення здійснюється на високому і швидкому рівні без додаткових дротів, а лише завдяки Wi-Fi системі.

Спостереження за малюком можна здійснювати з будь-якого браузеру та навіть з будь-якого куточка землі. А у випадку виникнення складнощів із спостереження для абонентів IPnet діє цілодобова технічна підтримка.

Відеоспостереження, що здійснюється через Інтернет —  є цілком конфіденційним і захищено найкращими системами безпеки протягом 24 годин на добу. Також ipnet.ua пропонує функцію синхронізації та збереження даних під час відео зв’язку, що дозволяє переглядати отриману інформацію самостійно або в автоматичному режимі, а можна передивлятись окремі фрагменти фото чи відео.

Для підключення функції відео няні через компанію IPnet необхідна наявність однієї камери Full HD якості, яка також представлена в асортименті і має переваги перед будь-якими іншими камерами.

Використання послуг відео няні полегшує життя багатьом батькам та дає можливість бути впевненим у безпеці своїх малюків, завдяки якісним і новітнім послугам.

Теги: , , , ,