Талановита молодь: дніпрянка стала призеркою чемпіонату Європи з шахів

Дніпрянка продемонструвала свої здібності на чемпіонаті Європи з шахів, посівши третє місце. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби Дніпровської міської ради.

У Братиславі відбувся чемпіонат Європи з шахів. Відомо, що у змаганнях брали участь дівчата до чотирнадцяти років. Цей захід зібрав майже сто спортсменок з 48 країн світу. Вихованка однієї з дніпровських шкіл Єлизавета Гребенщикова посіла третє місце.

Слід нагадати, що нещодавно дніпровські спортсмени перемогли у румунському місті Клужу на Кубку Європи з дзюдо. У змаганнях брали участь 234 спортсмени з різних куточків світу. Українська команда продемонструвала хороший результат, здобувши призові місця.

Талановита молодь: дніпрянка стала призеркою чемпіонату Європи з шахів - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що спортсмени з Дніпра стали призерами Кубка Європи з дзюдо.