Талановита молодь: спортсмени з Дніпра стали призерами Кубка Європи з дзюдо

Дніпровські спортсмени вибороли призові місця на Кубка Європи з дзюдо. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби Дніпровської міської ради.

У місті Клужу (Румунія) нещодавно закінчився Кубок Європи з дзюдо. На змагання приїхали 234 спортсмени з різних країн світу. Серед учасників форуму були й дніпровські спортсмени — Олег Вередиба, який здобув «бронзу», та срібна призерка Руслана Булавіна. Відомо, що загалом до скарбнички «синьо-жовтих» потрапили 12 медалей: дві золоті, дві срібні та сім бронзових. Таким чином, українська команда стала однією з найкращих на Кубку Європи U21.

Слід нагадати, що у Дніпрі відбулася церемонія нагородження спортсменів Дніпропетровської області, які здобули перемогу на Чемпіонаті Європи з дзюдо. У змаганнях взяли участь 778 спортсменів з 35 країн. Під час церемонії дзюдоїсти-переможці отримали почесні грамоти та подарунки. Наразі вони готуються до нових спортивних звершень.

Талановита молодь: спортсмени з Дніпра стали призерами Кубка Європи з дзюдо - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що дніпровський спортсмен розповів про перемогу на Чемпіонаті України з велоспорту.