Танкісти Дніпропетровської області визнані одними з найкращих в Україні

Сімнадцята танкова бригада Кривого Рогу посіла друге місце в змаганнях на найкращий танковий взвод Сухопутних військ України. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу оперативного командування «Північ».

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. За цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Так, за перемогу змагалися танкові взводи з 1-ї окремої танкової Сіверської бригади «Північ», 17-ї окремої танкової Криворізької бригади «Схід», 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади «Захід» та 28 окремої механізованої бригади «Південь». Загалом за чотири дні армійці пройшли 11 завдань у чотирьох номінаціях — спортивна, професійна, водіння та комплексне тактичне завдання.

У конкурсі перемогу здобули представники оперативного командування «Північ», на другому місці — 17-та танкова бригада з Кривого Рогу оперативного командування «Схід», а на третьому  — оперативне командування «Південь».

Танкісти Дніпропетровської області визнані одними з найкращих в Україні - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що ProZorro заплатить $7 000 тим, хто зламає їхню систему.

Теги: